Aktuality

Bohoslužby v týdnu od 21. do 27. března budou slouženy pouze v neděli 27. března podle nedělního rozpisu. Ve všední dny tohoto týdne bohoslužby slouženy nebudou.
V týdnu od 28. března do 3. dubna budou pravidené bohoslužby slouženy v pátek 1. dubna a v neděli 3. dubna opět podle nedělního rozpisu.
Modlitba svatého růžence za mír na Ukrajině se bude konat ve středu 30. března, pobožnost křížové cesty v pátek 1. dubna.
V neděli 28. března se bude po mši svaté v 18:00 hodin konat v sakristii kostela sv. Jakuba Staršího přátelské setkání s občerstvením.
V neděli 3. dubna bude od 10:30 hodin v kostele sv. Jakuba Staršího sloužena dětská mše svatá a od 14:00 se pak uskuteční farní dětský den určený primárně pro děti do cca 10 let. Program bude připravený pro případ tzv. „suché“ i „mokré“ varianty.
V sobotu 9. dubna od 9:00 hodin se v kostele sv. Jakuba Staršího bude konat kající bohoslužba za účasti P. Vladimíra Málka s následnou možností přijetí svátosti smíření.
Společenství mužů naší farnosti zve muže bez omezení věku na pravidelná setkávání, která se konají vždy každé liché úterý od 21:00 hodin v kostele a v sakristii kostela sv. Jakuba Staršího.

Liturgický kalendář

Pátek 25. března – Slavnost ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ.
Neděle 27. března – 4. NEDĚLE POSTNÍ.
Neděle 3. dubna – 5. NEDĚLE POSTNÍ.