Aktuality

V sobotu 14. května od 19:00 hodin se v prostorách příbramské Sokolovny uskuteční farní společenský večer s programem pro dospělé i děti a s občerstvením. Těšte se na tanec a soutěže pro děti i dříve narozené, setkání s přáteli. Vezměte s sebou i kamarády, nebudou se nudit. Akce je určená všem, těšíme se na vás!
K poslechu i tanci bude hrát reprodukovaná hudba. Vstupenky 150 Kč (děti do 15 let 70 Kč) budou k mání od 8.5. po mši u Sv. Jakuba nebo až na místě v Sokolovně.

Ve středu 1. června od 19:00 hodin se v sále domu NATURA po dvouleté odmlce uskuteční přednáška v rámci Křesťanské akademie. Dr. Robert Huneš, ředitel prachatického hospicu sv. Jana Nepomuka Neumanna pojedná o vybraných otázkách spojených s problematikou paliativní péče a hospicového hnutí v ČR. Informace na vývěskách a farních médiích.

V sobotu 4. června od 20:30 hodin bude v kostele sv. Jakuba sloužena vigilie ze slavnosti Seslání Ducha Svatého.

V neděli 5. června, tedy po dětské mši svaté, se bude konat Farní dětský den, který bude koncipován jako výlet do Suchodolu s programem. Podrobnější program je k dispozici v záložce Farní dětský den. Přivítáme děti bez omezení věku.
Každou 1. sobotu v měsíci je možné zúčastnit mše svaté na Makové Hoře. Autobus pro poutníky bude odjíždět vždy v 9:30 hodin od knihovny na nám. TGM.


V září 2022 bude zahájena příprava dětí k 1. svatému příjímání. Přihlásit děti můžete u duchovního správce farnosti P. Jana Primuse.

Liturgický kalendář

Čtvrtek 12. května – Svátek Výročí posvěcení katedrály.
Sobota 14. května – Svátek sv. Matěje, apoštola.
Neděle 15. května – 5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ.