Co nám přinesl březen

Mílí farníci, začátkem března se redakce našeho farního zpravodaje Jakub rozšířila o nové členy. Společně jsme se dohodli na nových rubrikách, kterými bychom měli pravidelně zaplňovat stránky Jakuba. Při výběru jsme především zohlednili přání těch z Vás, kteří jste minulé září vyplnili malý průzkumný dotazník.

Mezi stálice samozřejmě patří informační koutek Víte to?!. Nově byste se něco zajímavého mohli dozvědět z oblasti Teologie.
Z důvodu nemoci pana faráře, tentokrát rubriku neuvedeme, ale o to více se můžete těšit na příště. Rubrika Kulturní revue by měla zahrnovat inspiraci k přečtení knihy nebo shlédnutí filmu. Tato rubrika bude tvořena na základě osobních zkušeností
a dojmů. Protože se domníváme, že mezi námi ve farnosti je mnoho zajímavých lidí, chtěli bychom Vám některé osobnosti naší farnosti blíže představit v rubrice Rozhovor. Doufáme, že když oslovíme i Vás, nebudete se příliš bránit, rádi si s námi popovídáte a přitom zodpovíte pár otázek. :o) Další rubrikou Kdyby to byl váš příběh bychom chtěli více oživit kontakt mezi redakcí a Vámi. Jako poslední rubriku jsme zvolili Nejen pro děti, ve které byste se měli setkávat se zajímavými kvízy, soutěžemi, slovními hříčkami. Pevně doufáme, že budete s novými rubrikami
v Jakubu spokojeni, něco nového se dozvíte a texty se stanou pro Vás inspirací nejen do života, ale i k tomu nám napsat. Všechny příspěvky můžete psát a dávat do schránky umístěné v uličce za lavicemi. Těšíme se na Vaše ohlasy.

Za redakci Markéta Marková